Facebook Twitter Gplus RSS

Kazımıza Yapılan Ziyaretler

Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Vekili ve Özel Kalem Müdürü Fatih Baybatur kazı alanımızı ziyaret ettiler ve Kazı Başkanımız Prof. Dr. Engin Akdeniz çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Akhisar Belediyesi’nin yeni ve önceki Kültür ve Sosyal İşler Müdürleri Kazımızı ziyaret etti.

26 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarette, Akhisar Belediyesi’nin önceki Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nadir Güven, yeni müdürü Fatih Baybatur (aynı zamanda Özel Kalem Müdürü) ve müdürlüğün memuru Hüseyin Tosun’a kazı çalışmaları hakkında bilgi verilerek Akhisar Belediye Başkanlığı’nın desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Manisa Valisi Thyateira kazısını ziyaret etti.‏

Manisa Valisi sayın Mustafa Hakan Güvençer, Akhisar Kaymakamı sayın Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı sayın Salih Hızlı, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı sayın Ömer İşçi Tepe Mezarlığı ve Hastane Höyüğü kazıları hakkında Prof.Dr.Engin Akdeniz, Yrd.Doç.Dr.Aydın Erön ve Bakanlık Temsilcisi Sakarya Müzesi Uzmanı arkeolog Yeliz Kocayaz'dan bilgi aldılar.

Manisa Valisi sayın Mustafa Hakan Güvençer, Akhisar Kaymakamı sayın Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı sayın Salih Hızlı, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı sayın Ömer İşçi Tepe Mezarlığı ve Hastane Höyüğü kazıları hakkında Prof.Dr.Engin Akdeniz, Yrd.Doç.Dr.Aydın Erön ve Bakanlık Temsilcisi Sakarya Müzesi Uzmanı arkeolog Yeliz Kocayaz’dan bilgi aldılar.

valiziyaret2

Sayın Dr.Mark Wayne Wilson ile Sayın Levent Oral’ın Kazımızı Ziyareti

Asia Minor Research Center'in yöneticisi Sayın Dr.Mark Wayne Wllson ile Tutku Tur'un Yöneticisi Sayın Levent Oral 31 Ağustos 2015 tarihinde kazımızı ziyaret ettiler.

Asia Minor Research Center’in yöneticisi Sayın Dr.Mark Wayne Wllson ile Tutku Tur’un Yöneticisi Sayın Levent Oral 31 Ağustos 2015 tarihinde kazımızı ziyaret ettiler.

Manisa Valisi Thyateira kazısını ziyaret etti.

27.08.2015 tarihinde Manisa Valisi sayın Erdoğan Bektaş,Vali Yardımcısı Sayın Yakup Tat, Akhisar Kaymakamı sayın Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı sayın Salih Hızlı, İl Kültür ve Turizm Müdürü sayın İbrahim Sudak, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı sayın Prof.Dr Muzaffer Tepekaya, , Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı sayın Ömer İşçi, Akhisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü sayın Nadir Güven kazımızı ziyaret ederek kazı çalışmaları hakkında Kazı Başkanı Prof.Dr Engin Akdeniz ve Kazı Başkan Yardımcısı  Yrd.Doç.Dr Aydın Erön’den bilgi aldılar. Ziyaret sırasında Bakanlık Temsilcisi Erkan Mirik de hazır bulundu. Ziyaretin ardından konuklarla birlikte Akhisar Ulu Camii ve Kayalıoğlu Tarım Okulunda incelemelerde bulunuldu.

27.08.2015 tarihinde Manisa Valisi sayın Erdoğan Bektaş,Vali Yardımcısı Sayın Yakup Tat, Akhisar Kaymakamı sayın Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı sayın Salih Hızlı, İl Kültür ve Turizm Müdürü sayın İbrahim Sudak, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı sayın Prof.Dr Muzaffer Tepekaya, , Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı sayın Ömer İşçi, Akhisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü sayın Nadir Güven kazımızı ziyaret ederek kazı çalışmaları hakkında Kazı Başkanı Prof.Dr Engin Akdeniz ve Kazı Başkan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr Aydın Erön’den bilgi aldılar. Ziyaret sırasında Bakanlık Temsilcisi Erkan Mirik de hazır bulundu. Ziyaretin ardından konuklarla birlikte Akhisar Ulu Camii ve Kayalıoğlu Tarım Okulunda incelemelerde bulunuldu.

Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın İbrahim Sudak kazımızı ziyaret etti.

Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın İbrahim Sudak, beraberindeki heyetle 14 Ağustos 2015 tarihinde Hastane Höyüğü'ndeki kazımızı ziyaret etti. Kazı Başkanı Prof.Dr.Engin Akdeniz, Başkan Yardımcısı Y.Doç.Dr.Aydın Erön, Araş.Gör. Yavuz Selim Kaya ve Arkeolog Umut Bilen'den kazılar hakkında bilgi aldı. Ziyarette, Bakanlık Temsilcisi Malatya Müzesi Uzmanı Erkan Mirik de hazır bulundu

Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın İbrahim Sudak, beraberindeki heyetle 14 Ağustos 2015 tarihinde Hastane Höyüğü’ndeki kazımızı ziyaret etti. Kazı Başkanı Prof.Dr.Engin Akdeniz, Başkan Yardımcısı Y.Doç.Dr.Aydın Erön, Araş.Gör. Yavuz Selim Kaya ve Arkeolog Umut Bilen’den kazılar hakkında bilgi aldı. Ziyarette, Bakanlık Temsilcisi Malatya Müzesi Uzmanı Erkan Mirik de hazır bulundu.

Belediye Başkanımız Sayın Salih Hızlı kazımızı ziyaret etti.

"Belediye Başkanımız Sayın Salih Hızlı Thyateira Kazısına gelerek, 2015 kazı çalışmaları hakkında kazı başkanı Prof.Dr.Engin Akdeniz den bilgi aldı.

“Belediye Başkanımız Sayın Salih Hızlı Thyateira Kazısına gelerek, 2015 kazı çalışmaları hakkında kazı başkanı Prof.Dr.Engin Akdeniz den bilgi aldı.

NowWeBike Thyateira’da

Sınır ötesi Bisiklet turu Katılımcıları Kazımızı ziyaret etti.  Uluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA'nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği Şimdi Hareket Zamanı (NowWeMove) kampanyasının parçası olan NowWeBike (Şimdi Bisiklet Zamanı) kapsamında düzenlenen  Sınır Ötesi Bisiklet Turu katılımcıları kazımızı ziyaret ettiler. http://www.akhisarhaber.com/sinir-otesi-bisiklet-turu-yolculari-akhisardan-gecti-24447h.htm

Sınır ötesi Bisiklet turu Katılımcıları Kazımızı ziyaret etti.
Uluslararası Spor ve Kültür Birliği ISCA’nın Avrupa Parlamentosu adına düzenlediği Şimdi Hareket Zamanı (NowWeMove) kampanyasının parçası olan NowWeBike (Şimdi Bisiklet Zamanı) kapsamında düzenlenen Sınır Ötesi Bisiklet Turu katılımcıları kazımızı ziyaret ettiler.

Akhisar Belediyesi’nin yeni ve önceki Kültür ve Sosyal İşler Müdürleri Kazımızı ziyaret etti.

26 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarette, Akhisar Belediyesi’nin önceki Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nadir Güven, yeni müdürü Fatih Baybatur (aynı zamanda Özel Kalem Müdürü) ve müdürlüğün memuru Hüseyin Tosun’a kazı çalışmaları hakkında bilgi verilerek Akhisar Belediye Başkanlığı’nın desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Bir cevap yazın

 
Home Kazi Detaylari Kazımıza Yapılan Ziyaretler